Informacja o przetwarzaniu danych osobowych


Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie informuje, że:

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie; ul. Solec 24, 00-403 Warszawa.
  2. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@muzeumazji.pl
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji statutowych zadań Muzeum Azji Pacyfiku w Warszawie na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego i prawa miejscowego, zgodnie z art.6 ust.1 lit.c i e oraz art. 9 ust.2 lit.g Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  5. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania, skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do przenoszenia swoich danych osobowych do wskazanych podmiotów.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Zgadzam się

Wydarzenia dla dzieci

Wydarzenia dla dzieci

19.03.2021
godz. 10.15, godz. 13:00

WARSZTATY DLA RODZIN HANDMADE IN MUSEUM

FUROSHIKI – JAPOŃSKA SZTUKA PAKOWANIA PREZENTÓW

Japończycy do pakowania używają chusty zwane furoshiki, które same w sobie mogą być pięknymi i cennymi prezentami. A po rozpakowaniu prezentu można je wykorzystywać latami. W czasie warsztatów samodzielnie przygotujemy chusty furoshiki i nauczymy się różnych sposobów ich wiązania. Poznamy metody pakowania książek, piłek i wielu innych przedmiotów.

Termin: 19 marca, godz. 10.15, godz. 13:00
Prowadząca: Ewa Soszko-Dziwisińska
Spotkanie dla dzieci (6-12 lat)
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji.
Wstęp bezpłatny w ramach biletu wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)

20.11.2021
godz. 11.00

OPOWIEŚCI Z RÓŻNYCH KRAŃCÓW AZJI

NIEBO SMOKÓW | SPOTKANIE DLA DZIECI

Spotkanie z opowiadaczem bajek, Szymonem Góralczykiem, na co dzień związanym z grupą Karawana Opowieści. Szymon zabierze naszych najmłodszych gości w magiczną podróż do Azji. Opowie historię rodzeństwa, które bardzo chciało spotkać prawdziwego smoka. Posłuchajmy razem, jakie przygody przeżyli bohaterowie podczas poszukiwania tych mitycznych stworzeń.

Wydarzenie skierowane jest do dzieci w wieku 5-12 lat wraz z opiekunami. Wstęp bezpłatny w ramach biletu wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy).

27.11.2021
godz. 10.15

WARSZTATY DLA RODZIN HANDMADE IN MUSEUM

BUMERANG CAŁY W KROPKACH

Zapraszamy na pierwsze spotkanie z cyklu „Handmade in museum”, podczas którego na warsztat weźmiemy malarstwo kropkowe Pierwszych Narodów Australii. Wspólnie wykonamy bumerangi i przyozdobimy je wzorami z małych kropek. Podczas warsztatów poznamy bliżej kulturę oraz symboliczne znaczenie sztuki pierwszych mieszkańców Australii.

Termin: 27 listopada, godz. 10.15
Spotkanie dla dzieci (6-12 lat)
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność rezerwacji.
Wstęp bezpłatny w ramach biletu wstępu do muzeum (5 zł normalny, 3 zł ulgowy)

Obowiązują zapisy.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: dorotapasek@muzeumazji.pl, wpisując w temat maila “BUMERANG”;. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i wieku dziecka, nazwiska opiekuna oraz wskazanie wybranej godziny warsztatów. Decyduje kolejność zgłoszeń. W odpowiedzi odeślemy wiadomość zwrotną potwierdzającą uczestnictwo.